لوازم یدکی خودرو جیلی

برند جیلی یکی از برندهای جهانی ایست که محبوبیت بسیاری در ایران دارد. برند Geely Auto  از سال 1997 رسما اقدام به راه اندازی و تولید در کشور چین کرده ، خودروی جیلی برای اینکه بتواند بصورت منظم و سالم  مانند ” اجزای بدن ” عمل کند باید دارای قطعاتی باشد که با یکدیگر بصورت هماهنگ کار کنند.

لوازم یدکی خودرو جیلی نیازمند تعویض های دوره ای هستند و در کیلومتر های از قبل مشخص شده باید تعوض شوند از طرفی برخی مواقع  قطعاتی که به دلیل حوادث رانندگی آسیب دیده اند یا قطعاتی که با مشکلات فنی روبرو می شوند نیز نیازمند تعویض می شوند.

خودرو مانند هر محصول دیگری دارای خرابی‌ها و مشکلات زیادی است که برای برطرف کردن آن‌ها نیاز به قطعه مناسب است.

آشنایی با واژه لوازم یدکی برای افراد دارای خودرو بسیار واضح می‌باشد. شما هنگام تعمیر خودروی خود، در بین انتخاب های لوزام یدکی و برای تهیه ی آن ها از شرکت ها و تعمیرگاه های متفاوتی می توانید سفارش خود را ثبت و تحویل بگیرید اما باید هوشمندانه اقدام کنید زیرا در صورت استفاده از قطعات و لوازم یدکی تقلبی، آن قطعه زود خراب می‌شود و خودروی شما را نیازمند  به تعمیر مجدد و خراب کردن لوازم سالم خودرو می کند که خرابی زودهنگام و تعمیرات پر تکرار باعث می شود عمر مفید خودرو کاهش و فرسودگی زودهنگام را برای خودرو ایجاد نماید.

شما میتوانید با خیال راحت لوازم یدکی خودرو جیلی را از ما با بالاترین کیفیت تهیه بفرمایید.

 هنگام تعمیر خودرو بایست از قطعات اورجینال که توسط تولید کننده ی خودرو، عرضه شده اند و با قطعات فابریک خودرو، تفاوتی ندارد برای تعمیر استفاده نمود. برای تشخیص قطعات اورجینال در هنگام خرید باید تمام جزییات قطعه ها مانند کیفیت آلیاژ، وزن قطعات، زائده‌ها و ظاهر کار و حتی نوع بسته بندی آن را مورد نظر قرار دهید.

در انتخاب لوازم یدکی خودرو جیلی باید بدانیم که لوازم یدکی متناسب با نوع و مدل خودرو باشد و قطعه ی تولید شده ی مورد استفاده برای خودرو در تعمیر مخصوص کارخانه یا زیر مجموعه‌های همان کارخانه خودروسازی جیلی باشند و توسط نمایندگان آن در بازار به مشتریان ارائه شود. کاربردی شدن لوازم یدکی اصل دارای اهمیت بسزایی شده است که همین امر سبب می شود افراد سودجو؛ اقدام به تولید و عرضه ی لوازم یدکی تقلبی بنمایند که معمولا استفاده از این لوازم یدکی‌های بی کیفیت تقلبی علاوه بر اینکه باعث بهبود عملکرد خودرو نمی‌شود همچنین در کارکرد دیگر قطعات نیز تاثیر مخربی می‌گذارد.

ارزان تر بودن لوازم یدکی‌های تقلبی از لوازم یدکی های اورجینال سبب استفاده از آن ها توسط صاحبان خودرو یا تعمیرکاران می شود اما این قطعات کیفیت و کارایی بالایی ندارند. با وجود فروشگاه ها و عرضه کنندگان بسیار لوازم یدکی تقلبی و اروجینال دانستن این نکته ضروری است که لوازم یدکی اصلی در فروشگاه‌های مخصوصی عرضه می‌شود. صاحبان خودرو علاوه بر استفاده از قطعات اورجینال می بایست از تعمیرکار حرفه ای نیز استفاده کنند زیرا هر چند تعمیرکار از لوازم یدکی اصل در تعمیر بهره ببرد اما در صورت نصب نامناسب دوباره آسیب می‌بینند.

ماشین x7 جیلی

هر چند در مقایسه با سایر برندهای فعال در حوزه ی لوازم یدکی جیلی دارای قدمت بسیاری نیست اما به سبب تولیدهای با کیفیت و مناسب خود به برندی جهانی و رقیبی ممتاز با سایر برندها در بازار جهانی مبدل شده است. لوازم یدکی خودرو جیلی نیز دارای کیفیت های متفاوت است که هر مشتری متناسب با بودجه ی خود اقدام به خرید کالای مورد نیاز خود می کند بنابراین مشتریان نسبت به خرید لوازم یدک خود نگرانی ندارند.  لوازم یدکی جیلی شامل قطعات موتوری جیلی، قطعات بدنه جیلی، قطعات گیربکس جیلی، قطعات جلوبندی جیلی و لوازم تزئینی میباشد. برخی قطعات یدکی جیلی برای ماشین های گوناگون این برند در ایران عبارتند از:

قطعات جلوبندی خودرو، محصولاتی همچون: دسیک چرخ جلو جیلی شاسی بند و سدان، کمک جلو ها، پلوس چپ و راست خودرو، طبق و بوش طبق جیلی، قرقری فرمان، میل موج گیر  و سگدست ، جعبه فرمان.

قطعات بدنه اتومبیل های جیلی در قسمت بدنه خودرو ها، محصولاتی همچون: گلگیر جلو و عقب ، درب های عقب و جلو ، چراغ های جلو و عقب ، سپر جلو و عقب، جلو پنجره ها، براکت سپر جلو و عقب،  شلگیر عقب جلو، آینده بغل دو طرف.

لوازم موتوری جیلی محصولاتی مانند: سر سیلندر و واشر، دینام  و تسمه دینام، کوئل و پمپ بنزین، تسمه تایم ، وایر شمع، دسته موتور ، مخزن های شیشه شور ، میل لنگ، میل سوپاپ موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا و  … می باشد.

نوع خودرو خود را انتخاب کنید.